Hakkımızda

Hakkımızda

                              Lear Güvenlik

Şirketimiz; Güvenlik sektörünün yerli sermaye ile kurulan ve istikrarla büyümeye devam eden firmalarından bir tanesidir.

Güvenlik Kamerası Sistemleri, Kablolu ve Kablosuz Alarm Çözümleri, Mağaza Ürün Koruma Sistemleri, Geçiş Sistemleri ve Personel Takip Sistemleri ürünlerinin satış ve desteğini yapmaktayız.

Sektöre yönelik en önemli amacımız; sahip olduğumuz teknoloji ve teknolojik birikim konusunda tüketicileri bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmaktır.

Kalite politikamız; müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü siz değerli müşterilerimize sunmak, sizlerin memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacıdır.

Güvenlik Sistemlerinde ileri teknolojiye sahip dünyanın en iyi markalarını bireysel ve kurumsal pazardaki tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda dikkatle değerlendirerek, tüketiciye en uygun çözümleri yüksek kalite bilinciyle sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ile çalışan memnuniyeti, yaptığımız her işte başlangıç noktası olarak kabul ederek sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek şirketimizin kuruluşundan bu yana misyonumuz olmuştur.

Güvenlik Sistemleri sektöründe bütünleşik çözümler sunabilen teknoloji firmaları arasında güven duyulan lider bir firma olmak.